Студенти на художній виставці

30 вересня з нагоди Дня міста студенти спеціальностей «Бібліотечна, інформаційна та архівна справа», «Менеджмент соціокультурної діяльності» відвідали персональну художню виставку Бориса Сердюка «Кременчук – автограф фарбою…», що пройшла в Кременчуцькій міській художній галереї. На полотнах було представлено багато пейзажів, цікавих побутових сюжетів, а також портрети та зображення тварин. Захоплює яскрава імпресивна техніка майстра, який наносить олійні фарби колоритними мазками, часто використовує мастихін.

Після перегляду представлених робіт студенти вирушили на художній майстер-клас від кременчуцького автора «Місто Кременчук очима художника», що проводився в рамках експозиції. Студенти просто неба мали змогу безпосередньо спостерігати за процесом народження нової картини, розкрити свої творчі здібності, спробувати себе в ролі художників, самотужки написати картину, передавши фарбами власне бачення рідного міста. 


Шановні колеги!!!

Запрошуємо вас прийняти участь у ІІ Всеукраїнській  науково-практичній конференції "Культурні, історичні та соціально-економічні аспекти регіонального розвитку", яка відбудеться 14 листопада 2017 року в Кременчуцькому національному університеті імені Михайла Остроградського.

Детальна інформація щодо конференції в прикріпленому Інформаційному листі.

 

За результатами конференції буде видано збірник наукових праць.

Скачать
Informlist_nova_redacija.pdf
Adobe Acrobat документ 404.0 KB


ДИЗАЙНЕРИ І КРЕМЕНЧУЦЬКА ЗЕЛЕНА ТОЛОКА

13 квітня студенти пешого курсу спеціальності "Дизайн" долучилися до загальноміської акції "Зелена толока", яка проходила в міському парку Придніпровський. Дякуємо їм за їх завзяту роботу з прибирання території парку.


                                                                                                                                     наступна сторінка